Preskočiť na hlavný obsah

Expedícia na horu KR 2026 m.n.m.

Workshop pre riaditeľov a zástupcov riaditeľov základných škôl, v rámci ktorého sa spolu pozrieme na to, čo nám dáta hovoria o učení (sa) žiakov v školách, ako sa nás to týka a aký vplyv na to môže mať vedenie školy prostredníctvom pedagogického leadershipu. Dozviete sa viac aj o konkrétnej podpore, ktorú RCPU  ponúka pri zavádzaní kurikulárnej reformy školám a vedeniu školy, či o tom ako prinášať zmeny do zborovne.

Namotajte sa s nami počas EDUšnúry na množstvo zaujímavých podnetov, ktoré si môžete odniesť do svojej praxe. Srdečne vás pozývame v mesiaci október na nasledovné workshopy: Rozvoj harmonickej osobnosti vo výchovno – vzdelávacom procese prostredníctvom umenia Hudba, zážitok, aj vzdelávanie? Áno, všetko (jedným ťahom) pod jednou strechou prostredníctvom harmónie v umení. Termín: 24.10.2023 o 14:00…

Regionálne centrum podpory učiteľov pre región Nové Zámky a Šaľa

Našim cieľom je sprevádzať, podporovať a pomáhať všetkým pedagógom v ich profesijnom rozvoji tak, aby rozširovali svoj potenciál a aby sa všetci ich žiaci učili s chuťou, nasadením a mali dobré výsledky.

Viac o nás